USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

Enkazdan 48 sayaç sonradan kurtarılan Bensu, Fatih Terim'le görüntülü mülakat yaptı

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Hatay'da enkazdan kurtarılan 8 yaşındaki Bensu Kural, tedavisinin sürdüğü Adana'daki hastaneden, baş döndürücü sevilmiş olduğu fen yönetmen Fatih Terim'le telefonda görüntülü görüştü.

Enkazdan 48 sayaç sonradan kurtarılan Bensu, Fatih Terim'le görüntülü mülakat yaptı
15-02-2023 14:10
Adana

Depremden 48 vakit sonradan enkazdan çıkarılan Bensu, otama dibine alındığı Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'nde toplumsal iletişim araçları hesabından, taraftarı bulunduğu Galatasaray'ın ve A Milli Futbol Takımı'nın emektar uygulayım direktörü Fatih Terim ile ahbaplık etmek istediğini paylaştı.

Bunun karşı Terim, Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Murat Gündüz tarafından eriştiği Bensu ile telefonda görüntülü mülakat yaptı.

Görüşme esnasında heyecanlanan Bensu Kural, baş döndürücü sevilmiş bulunduğu Terim'den Galatasaray forması istedi.

Galatasaray taraftarı Bensu'ya "geçmiş olsun" dileklerini ileten Fatih Terim, "Bundan sonradan hayatında acemi müşterek sahife açılıyor. Geçmişteki bu çirkin anıyı geride bırakacaksın. Ayrıca iyileştiğinde seni buraya bekliyorum ve pik götüreceğim. Bu arada takımın imzalı müşterek formasını da armağan edeceğim. Kendine baş döndürücü güzel bak ve müşterek an ilk iyileş." diyerek konuştu.

Başhekim Prof. Dr. Gündüz de duyarlılığından ötürü Fatih Terim'e teşekkürname etti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Eski Günler