USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

TOTAL İstasyonları'nın TotalEnergies'e dönüşümü başladı

Güzel Enerji'nin TOTAL İstasyonları markası, OYAK'ın erke sektöründeki atak ve envestisman sonucu ile toy döl istasyon ve hizmetlerin görüleceği, global faaliyetlerine koşut kendisine TotalEnergies'e dönüşüyor.

TOTAL İstasyonları'nın TotalEnergies'e dönüşümü başladı
21-06-2022 14:04
İstanbul

Türkiye'de TotalEnergies'e dönüştürülen dünkü soy sop önceki istasyon İstanbul Başakşehir'de açıldı. TotalEnergies Başakşehir Mehmetçik 2 No'lu Akaryakıt İstasyonu, dünyada 165 ülkede yeğleme edilen mekân dostu derecelendirme sistemi LEED Platinum Sertifikası'nın Türkiye'de sıvıyakıt istasyonlarında önceki örneği oldu.

Uluslararası kurda çevresel standartları karşılayan istasyonda, yenilenebilir erke yatırımı adına devir enerjisi kullanması öne çıkıyor. Ayrıca, istasyonda buğu arka transformasyon sistemi, atılmış suyun baştan kullanılması, rahmet suyu harmanlama ve LCA metodolojisi ile döngüsel hayat modeli bulunuyor.

Otojet EV yükleme istasyonunu barındıran tesiste dünkü soy sop elektrikli araçlara da görev verilecek. Tesis, erke dönüşümünü merkezine alarak misafirlerine aşırı ayrışık verim ve hizmetleri güvenilen müşterek biçimde sunarken, yenilikçi ve kullanıcı dostu müşterek market deneyimi de yaşatacak.

"Güzel Enerji adına iri müşterek transformasyon ve başarıya imza atıyoruz"

İstasyonun açılışında mütekellim OYAK Enerji Sektörü Grup Başkanı Yüksel Yılmaz, 2020 yılı başlangıcında TOTAL İstasyonları ve M Oil markalarının OYAK Grubu şirketlerine engelleme olduğunu, elden devamında da tasarruf, verimlilik, karlılık ve çabuk büyümeye odaklanarak dü markayı Güzel Enerji hukuksal kişiliği ismi altında birleştirdiklerini tabir etti.

Yılmaz, "Bugün TOTAL ve M Oil bayi zehir Türkiye'nin 74 şehrinden 79 şehrine ve 2021 yılının böylece gelişigüzel dü markamızla 889 istasyondan mecmu 917 istasyona ulaştı. 2021 yılının yaz dönemindeyse istasyonlarımızda tahminî 196 bin metreküp bulunan sıvıyakıt ve LPG satışı, tamamı zamanların en iri miktarına ulaştı ve öbür üleştirme şirketlerine meydana getirilen satış̧ miktarlarında da geçtiğimiz yıllara uyarınca en faziletkâr satış̧ rakamlarına ulaşıldı." sanarak konuştu.

Son 1,5 yılda ayırt yarattıklarını ve ayırt yaratmaya bitmeme ettiklerini tamlayan Yılmaz, TOTAL İstanbul Havalimanı İstasyonu'nun, Avrupa'nın hizmet, nitelik ve kadran açısından en güzel TOTAL istasyonu seçilmesinin bunun en güzel örneklerinden birisi bulunduğunu vurguladı.

Yılmaz, "Buraya emniyetli adımlarla ve gelişigüzel etabı itinayla planlanmış müşterek vizyonla geldik. OYAK Genel Müdürümüz Süleyman Savaş Erdem'in önümüze koyduğu sürdürülebilir nema stratejisi ekseninde Güzel Enerji adına iri müşterek transformasyon ve başarıya imza atıyoruz. Başakşehir Mehmetçik 2 No'lu Akaryakıt İstasyonu, TotalEnergies düşüncesince değişimin başladığı gözcü olacak. Hem TSK Mehmetçik Vakfı bununla beraber TotalEnergies'in eş önceki istasyonu bulunan Başakşehir Mehmetçik 2 No’lu Akaryakıt İstasyonumuzun hayır olmasını diler, emeği güzeşte her insana teşekkürname ederim." biçiminde konuştu.

"Akaryakıt sektörüne ilkleri kazandırmaya bitmeme edeceğiz"

Güzel Enerji Akaryakıt Genel Müdürü Tolga Işıltan da dijitalleşme ile başlayan, pandemi ile baş başa temelli bir vaziyete mevrut içtimai ve konuşu tutum değişikliklerinin şahısların erke ile ilişkilerini baştan şekillendirdiğini tabir etti.

Işıltan, TOTAL İstasyonlarının bu sene ehemmiyetli müşterek transformasyon yaşadığını belirterek, şunları kaydetti:

"Enerji endüstrisi, eksilen kaynakları ve çabucak küsurat talebi komuta etmek az daha dijitalleşme, yenilenebilir erke ve düşüt karbon odaklı döngüsel tutum modelleri dair yerleşmiş dünkü müşterek manzume düz yazı ediyor. Güzel Enerji, bu dönüşümün öncülüğü hedefiyle OYAK’ın DOĞRU tecrübesi ve TotalEnergies'in toptan enerjisini buluşturuyor. TOTAL İstasyonlarının TotalEnergies'e dönüşümü ile baş başa istasyonumuz, ak pak müşterek geleceği hedefleyen enerjinin dünkü yüzünü temessül ediyor. Hedefimiz, dünkü soy sop TotalEnergies istasyonlarımızda sunduğumuz deneyimlerle tamamı misafirlerimizi evlerinde hissettirmek. Akaryakıt sektörüne ilkleri kazandırmaya bitmeme edeceğiz. TotalEnergies ile dünkü soy sop enerji, henüz güzel gelecek."

"TotalEnergies iş birliğini yaşama geçirmekten aşırı mutluyuz"

Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü Emekli Tuğgeneral Engin Durak ise Mehmetçik Vakfı'nın Türkiye'de maşeri barışın ve millî birliğin kuvvetlenmesine katkıda bulunduğunu ve bu sene 40'ıncı yaşını kutladığını hatırlattı.

Durak, "Başakşehir Mehmetçik 2 No'lu Akaryakıt İstasyonu, vakfımız ve sıvıyakıt piyasası düşüncesince ilkleri barındırıyor. Kuruluş döneminin gelişigüzel etabı inceden inceye planlanan, inşasının gelişigüzel detayına iri dikkat yayınlanan istasyonumuzla alım çalım duyuyoruz." sanarak konuştu.

Manevi yönü aşırı faziletkâr ve müşterek o denli giranbaha bulunan TotalEnergies iş birliğini yaşama geçirmekten iri devlet duyduklarını tabir fail Durak, "Bu dünkü soy sop istasyonun hem vakfımıza bununla beraber milletimize hayır ve kademli olmasını dilek ediyorum." dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
TAKIMOPuanAV.
1Trabzonspor3881+33
2Fenerbahçe3873+35
3Konyaspor3868+21
4Başakşehir FK3865+20
5Alanyaspor3864+9
6Beşiktaş3859+8
7Antalyaspor3859+7
8Fatih Karagümrük3857-5
9Adana Demirspor3855+13
10Sivasspor3854+2
11Kasımpaşa3853+10
12Hatayspor3853-4
13Galatasaray3852-2
14Kayserispor3847-7
15Gaziantep FK3846-8
16Giresunspor3845-6
17Çaykur Rizespor3836-27
18Altay3834-18
19Göztepe3828-37
20Yeni Malatyaspor3820-44
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Eski Günler