![Emre Aydın Başakşehir'de sevenleriyle buluştu](https://www.megahaber35.com/files/uploads/news/default/emre-aydin-basaksehirde-sevenleriyle-bulustu.webp)
Başakşehir Belediyesi, hars zanaat sezonu etkinliklerine doludizgin bitmeme ediyor. Sevilen sanatkâr Emre Aydın, Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi'nde Başakşehirlilere unutulmaz indinde gece ezanı yaşattı. Katılımın dip bulunduğu konserde Emre Aydın, dillerden düşmeyen “Hoşça Kal”, “Soğuk Odalar” ve “Beni Vurup Yerde Bırakma” şarkılarını söyledi. Başakşehirliler, sanatçının etraflı şarkılarına baştan sona baş başa coşkuyla zevcelik etti. Başakşehir'de olmaktan devlet duyduğunu tamlayan Aydın, sevenlerine de kendisini konserde bekâr bırakmadıkları düşüncesince teşekkürname etti.