USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

İlk kat Dünya Kupası'nda toprak takanak Galatasaraylı Nelsson: Umarım taraftarlarımızı bahtiyar edebil

Galatarasay'ın kalburüstü savunma oyuncusu Victor Nelsson, önce el Dünya Kupası'nda arazi almanın coşkusunu yaşıyor.

İlk kat Dünya Kupası'nda toprak takanak Galatasaraylı Nelsson: Umarım taraftarlarımızı bahtiyar edebil
17-11-2022 13:09
İstanbul

GS TV'ye mütekellim Nelsson, kariyerinde önceki el Dünya Kupası'nda arazi ilişki olmasıyla ilgili, "Kendi vatanımı orada anabolizma ediyor edinmek aşırı bahtiyar olduğum müşterek durum. O nedenden şu anda kendimi elleme hissediyorum." dedi.

Katar'da düzenlenecek turnuvanın aşırı iri müşterek kodifikasyon bulunduğunu ve gelişigüzel şeyin beklenebileceğini kaydeden sarı-kırmızılı oyuncu, "Çok iri müşterek turnuva elbette ki de, fakat 7-8 karşılaşma içinde kupayı kazanabiliyorsunuz. Bizim de takımımız elleme müşterek takım. Danimarka elleme müşterek takım. Diğer rakiplerimiz de çelimli takımlar. Bir ay içinde göreceğiz bakalım nerelere geleceğiz." diyerek konuştu.

Fransa aşırı çetin müşterek rakip

Gruptaki rakipleri Fransa'yı da değerlendiren Nelsson, "Daha evvela dü defa oynama şansı yakaladım, Fransa'yı elleme tanıyorum. 4 ay içiresinde dü defa onlara dirlik oynama şansı yakaladım. Zor müşterek kol elbette ki. Onlara dirlik savaş edeceğim fakat çetin olduklarını bilerek." ifadesini kullandı.

Galatasaraylı yandaş yardımı ile ait de düşünüm bildiren Victor Nelsson, aşırı bahtiyar olacağını ve onlara teşekkürname ettiğini kaydederek, "Umarım Galatasaray'ı ve taraftarlarımızı da bahtiyar edebilirim. Bizi destekledikleri devir şayet değerli olabilirsek, elleme oynayabilirsem başkaca bahtiyar olacağım onları bahtiyar edebildiğim için." diyerek konuştu.

Danimarka A Milli Futbol Takımı, Katar 2022 D Grubu'nda Fransa, Avustralya ve Tunus'la müşterek fevk tuğra adam edinmek düşüncesince savaş edecek. Kırmızı-beyazlar, gruptaki önceki maçında 22 Kasım Salı haset TSİ 16.00'da Tunus'la dirlik karşıya gelecek.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Eski Günler